Yapı Kredi Bankasından Emekliyi Sevindiren Haber! Emekli Yakını ile Gelene 2500 TL Ödül

 Yapı Kredi Bankasından Emekliyi Sevindiren Haber! Emekli Yakını ile Gelene 2500 TL Ödül
Okunuyor Yapı Kredi Bankasından Emekliyi Sevindiren Haber! Emekli Yakını ile Gelene 2500 TL Ödül

Bankalar her gün yeni bir duyuru ile karşımıza çıkmaya devam ediyorlar. Bugün de yapı kredi bankası emekli ve emeklileri kendi bankasına taşınmasında yardımcı olacak kişilere 2.500 TL ye varan nakit ödeme yapacağını duyurdu.

 Emekliler ve Referanslılarına ne Kadar Ödeme Yapılacak

Yapı kredi bankası resmi İnternet sitesi üzerinden üzerinden duyuruda bulundu. Siz değerli vatandaşlarımızın emekli referans kampanyası ile emeklilerimizin yapı kredi bankasına geçiş yapmalarına yardımcı olursanız sizlere de banka müşterileri gibi küçük bir promosyon ödülü verilicektir. Kampanya geçerlilik tarihi  7 Haziran 2021 ve 31 Aralık 2021 tarihlerini kapsayacaktır.

Kampanya kriterlerine uygun olan müşterilerin maaş taşıma ve promosyonlarını almak için yapı kredi şubeler ve yapı kredi müşteri hizmetleri ile iletişime geçmesi gerekecektir. Yapı krediye maaşlarını taşıyan müşteriler dilerse maaşlarını şubeden, yapı kredi mobilden, bireysel internet şubelerinden ya da e-devlet üzerinden maaşlarını taşıyabilirler. Bir emekli  müşteri için sadece bir kişi tarafından referans gösterilebilir. Ayrıca 10 kişiye kadar referans olma hakkınızda vardır.

Kampanya ve Koşulları Nelerdir?

Bir kişiye referans olduğunuz taktirde 250 tl promosyon kazanmış olacaksınız. Eğer ki 10 emekliye referans oldunuzsa 2500 TL promosyon kazanma hakkına sahip olacaksınız. Bu kampanya SGK emeklilerini kapsamakla birlikte 1500 TL’ye kadar emekli maaşı alan kişilere 1300 TL’lik promosyon verilecektir. Eğer Kü maaşı 1500 – 2500 tl arasında ise 1650 tl hediye verilicektir. Maaş 2500 ve üzeri ise  eğer 2000 TL promosyon vereceğini tüm emeklilere yapı kredi bankası duyurdu.

Son 6 ay içinde yapı kredi Bankasından maaş alanlar kampanya dâhilinde referans gösterilemez. Bankaya ait mevcut müşteriler için referans gösterilemez. Bütün yapı kredi müşterileri kampanya dâhilinde tüm emekli yakınlarına referans olabilirler. Referans veren müşterilere sms gönderildikten sonra referans yazıp 4470 numarasına sms göndererek katılımı onaylamaları gerekir. Kampanyaya katılımı 5 gün içinde iletmeyenler kampanyadan yararlanamayacaktır.

Referans verilen emeklilere sms gönderdikten sonra uygun yazıp 4470 numarasına göndermeleri durumunda kampanya katılım istekleri alınmış olacaktır. İzinleri iletmeme durumlarında ise 10 gün içine iptal olacaktır.  Yapı kredi Bankası müşterileri  müşteri hizmetleri, yapı kredi mobil SGK sahibi emekli bir müşteri de kampanya ya dâhil olabilir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın