WorqCompany’den kadın girişimcilere destek

26
0

Girişimcileri destekleyen ve kolayca yeni iş kurabilen ve güvenilir iş desteği arayanlara hizmet veren WorqCompany, E-Ticaret Kadınlar Kulübü ile iş birliği yaparak e-ticaret yapmak isteyen kadın girişimcilere özel avantajlar sunuyor.

‘E-Ticaret Kadın Kulübü’ öncülüğünde Ekim ayında başlayan projeye destek veren WorqCompany, kadın girişimcilere şirket kuruluşu ve e-ticaret paketlerinde ilk 3 ay %50 indirim sağlayacak.

Dijital altyapıya dayalı çevrimiçi ticarete ilgi katlanarak artıyor. Bu alanda faaliyet göstermek isteyen kadın girişimci sayısı da oldukça fazladır. “Güçlü Kadınların Buluşma Noktası” sloganıyla yola çıkan E-Ticaret Kadın Kulübü ile “Şirket Kuruluşunda Çözüm Ortağınız” ilkesiyle hareket eden WorqCompany’nin iş birliği, sektöre dönüş yapmak isteyen kadın girişimciler için bir fırsat. hayallerini bir işe dönüştürüyor.

İşlerini e-ticarete taşımak isteyen kadın girişimcilere ücretsiz gelişim sağlayacak online platform “E-Ticaret Kadınlar Kulübü”nde eğitimler, online toplantılar, networking fırsatları, sektördeki önemli e-ticaret danışmanları ile söyleşiler, başarı hikayeleri. -ticaret yapmak ve bu alanda ücretsiz olarak kendini geliştirmek. Slack kanalı üzerinden iletişim gibi birçok imkan üye olan tüm kadın girişimcilerle buluşacak. Bu kapsamda WorqCompany Tax Advisor, Kurtuluş Nacar’da E-ticarette Şirket Kuruluş Prosedürleri ve Vergilendirme konularında eğitimler verecek.

Hibya Haber Ajansı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz