SunExpress ile Mardin uçuşları başlıyor

28
0

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak girişimi olan SunExpress, 2022 kış sezonunda iç hat uçuş ağını genişletmeye devam ediyor. Havayolu, bu kış hem Antalya hem de İzmir’den Mardin’e seferlerine başlayacağını duyurdu.

SunExpress, tarihi ve kültürel değerleriyle Türkiye’nin en gözde turizm destinasyonlarından biri haline gelen Mardin’e Ocak ayı ortasından itibaren Antalya’dan haftada iki, İzmir’den haftada üç kez karşılıklı seferler düzenlemektedir.

Antalya ve İzmir’i hem iç hem de dış hatlarda direkt uçuşlarla en fazla noktaya bağlayan SunExpress, 14 Ocak 2022 tarihinden itibaren Antalya’dan Cuma ve Pazar olmak üzere haftada iki kez, Cuma ve Pazar günleri ise Mardin’e hareket edecek. tarih boyunca birçok medeniyete ve kültüre ev sahipliği yapmıştır. Pazartesi, Perşembe ve Cumartesi günleri olmak üzere haftada üç kez İzmir’den uçuşlar gerçekleştirmektedir.

SunExpress misafirleri, sunexpress.com web sitesini veya mobil uygulamasını ziyaret ederek SunExpress’in kış sezonu fırsatlarını inceleyebilir ve avantajlı fiyatlarla Mardin uçuşları rezervasyonu yaptırabilir.

Hibya Haber Ajansı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz