Shiba Inu Son 4 Ayın En Yüksek Seviyesine Ulaştı: SHIB Yükselişi Sürüyor

40
0

Zincir üstü veri sağlayıcısı Santiment, bu hafta kaydedilen Shiba Inu (SHIB) rallisi hakkında bir dizi tweet yayınladı. Popüler şaka kripto para birimi Shiba, bir haftadan kısa bir sürede %370 kazançla dört ayın en yüksek seviyesine ulaştı.

Shiba Inu Neden Yükseldi?

Santiment, SHIB’nin zincir üstü verilerini ve ölçümlerini kullanarak popüler kripto para biriminin sahne arkası rallisini paylaştı. Aktif adresler, balina işlem sayısı, sermaye gibi faktörler Shiba Inu’daki ralliyi tetikledi. Santiment verilerine göre, aktif adresler Shiba Inu’da çılgın bir zirveye ulaştı. Günde 4.500 aktif adrese ulaşılarak tarihi bir performans sergilendi.

Analiz ekibi, SHIB rallisinin temel bir gerekçe olmadan gerçekleştiğini belirtti. Santiment’e göre, SHIB şu anda Ethereum blok zincirinde en çok kullanılan ilk beş kripto para birimi arasında yer alıyor. Ancak SHIB’yi kimlerin bu kadar aktif kullandığı ve ne amaçla kullanıldığı ise bir muamma.

Analiz şirketinin verileri sermaye çıkışlarının düşük olduğunu gösteriyor. Ancak bu seviyelerdeki çıkışlar, genellikle bir kripto para birimi için sağlık büyümesinin anahtarıdır. Aktif mevduatın çok yüksek olduğu belirtilirken, Santiment uzmanları bunu sarı bayrak olarak tanımladı ve SHİB için bir fiyat zirvesi oluşturduğu sonucuna vardı.

Santiment Ekibi tarafından Shiba İnceleme

SHIB balinaları tarafından gerçekleştirilen işlemlerin miktarına gelince, Santiment burada popüler kripto para birimi için daha fazla sarı bayrak işaretliyor. Sonuç olarak Santiment, SHIB tokeninin mevcut durumunun yüksek risk, düşük ödül anlamına gelebileceği konusunda uyarıyor.

Shiba Inu fiyatı bu yazının yazıldığı tarih itibariyle 0,000003038$’dan işlem görüyor. Ryoshi adlı anonim bir kişilik tarafından oluşturulan bu proje, Dogecoin’den sonra en popüler şaka kripto para birimi olarak biliniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz