Shiba Inu Metrikleri Yükseliş Sonrası Değerlere Ulaşıyor

11
0

Kredibanka.net – Shiba Inu Metrikleri Yükseliş Sonrası Değerlere Ulaşıyor

Kripto para piyasalarında Dogecoin’e (DOGE) rakip olarak konumlanan Shiba Inu (SHIB), yatırımcılarına olumlu veriler sunuyor. 2-8 Ekim tarihleri ​​arasında Shiba Inu, rakibi DOGE’yi geride bırakarak ani bir yükseliş gösterdi. Ani yükselişin ardından düzelen SHİB, sosyal medya üzerinden yatırımcılarından destek almaya devam ediyor.

SHIB Token’ın Geleceği

Shiba Inu yatırımcıları sosyal medya platformu Twitter’da faaliyetlerine devam ederken, Dogecoin topluluğu meme coin’den uzaklaşıyor ve sosyal medya desteğini bırakıyor. Ünlü meme tokeni Shiba Inu, hacim düşüşüne rağmen fiyatını 0.000028 $ seviyesine yakın hareket ettiriyor. Zincir içi veri analizi firması Santiment tarafından sunulan bir tabloya göre, meme tokeninin finansal verileri yeni bir dalgalanmaya hazırlanıyor. Ancak, sosyal medya ölçümleri yeni zirvelere ulaştığında, SHIB fiyat zirvesinin tutarlı bir şekilde ilişkili olmadığını belirtmekte fayda var.

Geçen haftaya kıyasla SHIB piyasalarda hacim kaybetmiş görünüyor. SHIB tokeninin bugün Binance üzerindeki ticaret hacmi 11 trilyon token civarında. Önceki hafta, SHIB fiyatları tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığında, hacim 200 trilyon jetona yakındı. Öte yandan, olumlu sosyal medya ölçümleri, tüccarların ve yatırımcıların hala SHIB ile ilgilendiğini gösteriyor. Kripto para analisti Arman Shirinyan, popüler meme tokeninin yüksek potansiyele sahip olduğunu ancak henüz cüzdanlardan çıkacak para akışıyla desteklenmeye hazır olmadığını vurguluyor. Dogecoin katilinin sosyal medya metriklerine atıfta bulunan Shirinyan, popülerlik açısından Twitter’da Bitcoin, Ethereum veya Dogecoin’den daha fazla paylaşım aldığını belirtiyor. SHIBA’nın değerini ve popülaritesini kaybetmemiş olması, gelecekteki fiyatı için olumlu sinyaller veriyor.

Popüler Meme Token Büyümeye Devam Ediyor

Bugün, Hindistan’ın dört milyondan fazla müşterisi olan en eski kripto para borsası olan ZebPay, meme kripto para birimi Shiba Inu’yu listelediğini duyurdu. Son gelen olumlu haberlerle birlikte meme tokenine olan ilginin arttığı ortaya çıktı. Shiba Inu, PayPal’ın kurucu ortağı Peter Thiel’in girişim firması tarafından finanse edilen Avusturya merkezli bir fintech platformu olan Bitpanda’da geçen hafta ticarete başladı. Shiba Inu, geçen Eylül ayında Coinbase Pro’da işlem görmeye hazır hale geldi. Coinbase duyurusunun ardından SHIB’nin fiyatı %40’tan fazla arttı. Hindistan merkezli dev kripto para platformu ZebPay listelemesinin olumlu etkisi önümüzdeki günlerde görülebilir.

SHIB Fiyat Analizi

Kripto analistlerine göre, sosyal medyanın ilgisinin SHIB fiyatında bir artışa yol açması bekleniyor. Bu yükselişin FOMO etkisiyle tetikleneceği bildiriliyor. FOMO, borsa ve kripto para piyasasında adından sıkça söz ettiren bir terimdir. Terim, piyasalarda fırsatı kaçırma korkusu olarak adlandırılır ve “Kaçırma Korkusu” yani ralliyi kaçırma korkusu anlamına gelir.

Meme belirteçleri, ShibaSwap ve Shiboshi NFT koleksiyonu ile topluluğun ateşini canlı tutmak ve yükseliş trendini sürdürmek istiyor. Popüler kripto para birimi SHIB, geçen Perşembe (7 Ekim 2021) 0,000352 $ fiyat seviyesine ulaştı. 0.0000352 tüm zamanların en yüksek seviyesi olarak kaydedildi. Şu anda ATH seviyesinin %22 gerisinde olan SHIB, potansiyeli ile yatırımcıların radarında. Bu yazının yazıldığı sırada SHIB, 0.000028 dolardan işlem görüyordu. Zincir üstü verilere göre, SHIB vadeli işlemlerindeki açık faiz, son derece yüksek bir değere ulaştıktan sonra önemli ölçüde düştü. Çoğu tüccar fonlarını SHIB’ye dayalı türevlerden uzaklaştırmış olsa da, fiyat nispeten sabit kaldı. SHIB’nin zirvesinden sadece %22 uzakta olması ve büyük bir düzeltmeyle karşı karşıya olmaması yatırımcılara umut veriyor.

sorumluluk reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik iyi niyetle ve genel bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Sitemizden elde edilen bilgiler ışığında okuyucunun yaptığı her hareketin riski açıkça kendisine aittir ve site ile hiçbir ilgisi yoktur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz