• YARIM ALTIN
  1.763,00
  % 1,05
 • AMERIKAN DOLARI
  9,5953
  % 1,19
 • € EURO
  11,1174
  % 0,80
 • £ POUND
  13,1789
  % 0,80
 • ¥ YUAN
  1,5010
  % 1,08
 • РУБ RUBLE
  0,1364
  % 1,94
 • BITCOIN/TL
  588278,640
  % 4,96
 • BIST 100
  1.522,04
  % 0,18

Ripple (XRP) Beklenen Boğa Koşusuna Başladı mı?

Ripple (XRP) Beklenen Boğa Koşusuna Başladı mı?

Popüler altcoin Ripple (XRP) hafta sonuna yükseliş koşusu ile başladı. Yeni güne 1,06 dolar seviyelerinde başlayan Ripple, gün içinde 1,12 dolar seviyelerine yükseldi. Tecrübeli kripto para piyasası analistlerinden Filip L., uzun bir konsolidasyon sürecinden sonra XRP’nin yakaladığı yükselişle 1,42 dolar seviyelerini hedefleyebileceğini belirtti.

Uzun süredir dar bir aralıkta işlem gören Ripple (XRP), Ekim ayının ilk gününde yakaladığı trendi devam ettirmek istiyor. Bitcoin’in 50.000 dolar seviyelerini yakalamasıyla başlayan genel yükseliş trendinde kritik 1 dolar seviyesini aşmayı başaran popüler altcoin, uzun süre 1 dolar ile 1.06 dolar aralığında işlem gördü. Uzmanlar ise son analizlerinde, uzun konsolidasyon sürecinin ardından Ripple’ın yukarı yönlü hareket edebileceğini belirttiler.

Ripple 1,42 Dolar Seviyesini Yakalayabilir

Tecrübeli kripto para piyasası analistlerinden Filip L., yaptığı son Ripple (XRP) analizinde kripto para birimleri için önemli değerlendirmelerde bulundu. Hafta boyunca dalgalı bir görüntü sergileyen Ripple’ın her iki yönde de güçlü hareketler yaptığını belirten deneyimli analist, son analizde grafiğin boğalar lehine şekillendiğini ifade etti. Konsolidasyon sürecinin ardından yukarı yönlü bir kırılma beklediğini söyleyen deneyimli analist, bu yükselişte 1,42 dolar seviyelerinin hedeflenebileceğine dikkat çekti:

“Ripple grafiği bu hafta boğalar lehine şekilleniyor. Aslında, grafik Çarşamba günü her iki yönde de bir kırılma ile kırıldı, ancak alıcılar toparlanıp ralliyi savunmayı başardılar. XRP’deki fiyat hareketleri dikkatli bir şekilde incelendiğinde, boğaların 1,42 dolar seviyelerini yakalaması için sahnenin hazır olduğunu görüyoruz. Fiyatın dün konsolide olmasıyla, boğalar lehine yukarı yönlü bir kırılma bekliyorum. XRP kısa vadede 1,30 dolar seviyelerinin üzerine çıkabilirse, 1,76 dolar seviyelerini hedefleyecek yükselen bir üçgen oluşturabilir. Boğalar için tek sorun yükselen trend çizgisinin üzerine çıkmak.”

Yukarı Beklentimizi Sürdürüyoruz

Kripto piyasası analistlerinden Sergio Goschenko da gün içinde yazdığı XRP analizinde olumlu tahminlerini paylaştı. Ripple’ın uzun vadeli bir konsolidasyon süreci yaşadığını belirten Goschenko, gelecekte trendin yukarı yönlü olmasını beklediğini vurguladı:

“Popüler altcoin Ripple, düşüşlerin ardından yukarı yönlü momentumunu koruduğu için yükseliş beklentisi yaratıyor. Keskin düşüşten bu yana görülen en düşük seviye 0,61 dolar oldu. O zamandan beri, fiyat konsolidasyonu oldu. Konsolidasyon sağlandığı için Ripple fiyatı şu anda yükselişte ve önümüzdeki 24 saat içinde artmasını bekliyoruz. Sonuç olarak, genel olarak XRP için bir yükseliş trendi içindeyiz ve XRP’nin hafta sonuna kadar yükselmesini bekliyoruz.”

Blockchain Şirketi Yeni Anlaşmaları Duyurmaya Devam Ediyor

Ripple şirketi, son dönemde farklı ülke ve bölgelerde imzaladığı sınır ötesi ödeme anlaşmalarıyla dikkat çekiyor. Dev blockchain şirketi, hafta başında yaptığı bir anlaşma ile yerel pazarlarda da adından söz ettirdi. Ortadoğu ve Afrika’nın en büyük finans kuruluşlarından Qatar National Bank (QNB) ile anlaşma imzaladığı açıklanan Ripple şirketinin, QNB’nin Türkiye şubesi QNB Finansbank için havale platformu oluşturacağı belirtildi. . Anlaşmada, Ripple’ın küresel finansal ağ teknolojisi RippleNet’in bu platformun altyapısını oluşturacağı vurgulandı. QNB ayrıca yaptığı açıklamada, havale hizmetini RippleNet ile birden fazla ülkede genişletmeyi hedeflediğini söyledi. Dev blockchain şirketi Eylül ayında, dijital merkez bankası parası (CBDC) için bir pilot çalışmada Butan Merkez Bankası ile işbirliği yapacağını duyurdu.

sorumluluk reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik iyi niyetle ve genel bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Sitemizden elde edilen bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hareketin riski açıkça kendisine aittir ve site ile hiçbir ilgisi yoktur.