Reges, a Luxury Collection Resort & Spa’da üst düzey atama

30
0

Türkiye’nin üçüncü, İzmir’in ilk oteli olan Marriott otel grubunun sahibi olduğu The Luxury Collection’ın lüks otel kategorisinde hizmet veren Reges, a Luxury Collection Resort & Spa, Çeşme’nin Genel Müdürüdür. Tayfun Başkurt müdür olarak atandı.

35 yılı aşkın süredir turizm sektöründe başarılı ve kaliteli çalışmalara imza atan Tayfun Başkurt tam bir İzmir ve Çeşme aşığıdır. Turizm sektörüne yaptığı katkılarla bilinir. A

Ege Denizi’nin büyüleyici sahili Çeşme’de rakipsiz lüksü tanımlayan hizmet anlayışıyla hizmet vermeye devam eden Reges Çeşme’nin Genel Müdürlüğü’ne 1985 yılında atanan Tayfun Başkurt, İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Belçika). Â Başkurt, Â SKAL International Marmaris, kariyeri boyunca Güney Ege Otelciler Derneği ve Çeşme Otelciler Derneği gibi bu kuruluşlarda aktif olarak hizmet vermiş ve hizmet vermiştir. mali sorumluluklar üstlendi.

Başarılı çalışmalarının yanı sıra sektördeki ödüllü isimlerden biri olan Tayfun Başkurt, 2010 yılında CNBC-E Business Magazine tarafından Türkiye’de yayınlandı. Krizin En Başarılı 100 CEO’su arasında gösterildi.


Hibya Haber Ajansı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz