Little Caesars 100. şubesini kutluyor

32
0

Türkiye’de pizza sektörü başta olmak üzere birçok yeniliğin öncüsü Little Caesars, 100. şubesini İstanbul’da açtı. Sultanbeyli Şubesinin Little Caesars Türkiye operasyonu için bir dönüm noktası olduğunu vurgulayan Little Caesars Türkiye Genel Müdürü Banu Arıduru, İstanbul’da büyüyecek. Çok başarılı olacağına inandığımız Sultanbeyli Şubemizle lezzetimizi 100 noktaya taşıdık, artık hedef 100 şubeye ulaşmak” dedi.

Pizza sektörünün en önemli oyuncularından Little Caesars, 100. şubesini İstanbul Sultanbeyli’de açtı. Türkiye’nin global operasyonlardaki önemini her fırsatta vurgulayan Little Caesars America global ekibi, geniş bir katılımla 100. Şube kutlamaları için İstanbul’a geldi. Çelebi Holding Gıda A.Ş ve Little Caesars Türkiye Genel Müdürü Banu Arıduru, “Türkiye, Little Caesars markası için her zaman öncelikli bir pazar olmuştur. Genç nüfusumuz, yeme-içme alışkanlıklarımız ve Türk ekibinin markayı temsil etme tutkusuyla Sezar’ın gözde pazarlarından biriyiz ve 100. şubemizin açılışında globaliz. Ekibimizle birlikteyiz” dedi.

2021’de yüzde 40’ın üzerinde satış artışıyla büyük başarı

Banu Arıduru açılış konuşmasında, “2020’yi hedeflerimizin yüzde 29 üzerinde bir büyüme ile kapattıktan sonra bu yıl yüzde 40’ın üzerine çıktı. bir büyü ekleyeceğiz. Harika bir ekip çalışmasıydı ve gurur duyuyoruz. Talepteki bu artış doğal olarak yatırımcıların da ilgisini çekiyor. Pandemi döneminde bile artan bir ivme ile yoluna devam eden sektörümüze ve şirketimize güvenle yeni yatırımcıları davet ediyoruz.

Little Caesars Türkiye operasyonunda İstanbul, Ankara ve Bursa’nın çok önemli yerlere sahip olduğunu kaydeden Banu Arıduru, artan müşteri talebini karşılamak için geçen ay sadece 1 ay olduğunu söyledi. bu 3 büyük ilde 5 şube açacaklarını, şube sayılarını artıracaklarını ve buna ilişkin girişimci değerlendirmeleri de hız kazandı. ± ifade edildi. Arıduru İstanbul’da 39 ilin tamamına hizmet veriyoruz ve kapsama alanımız yüzde 90, ancak artan müşteri talebi nedeniyle şube sayımız İstanbul, Ankara, hizmet verdiğimiz 16 ilde, özellikle Bursa’da hızla iki katına çıkacağımızı söyledi.

İstihdam kapasitesi artacak

Little Caesars Türkiye’nin şu anda 16 ilde 1.700 kişilik istihdam hacmine sahip olduğuna işaret eden Banu Arıduru, önümüzdeki 2 yıl içinde yeni şubelerle bu rakamın 3 bini aşacağını söyledi. kaçacağını bildirdi. Arduru, şubelerde 18-25 yaş arası istihdam göstergesinin kadın restoran yöneticileri yönünde hareket etmesinin de hedefleri arasında olduğunu söyledi. Sektörde olduğumuz için kadınları mutfakla ilişkilendirme refleksiyle hareket etmiyoruz. Aksine tüm dünyada restoran işletmeciliğinde daha fazla kadını destekliyoruz” dedi.

Sezar’ın Sezar’dan farkı

Little Caesars’ın son 14 yıldır Amerika’da ödenen paranın karşılığını en iyi veren marka olarak seçildiğini kaydeden Arduru, “Benzer bir durum Türkiye’de de geçerli”. Sezar’ın lezzetlerini deneyen müşterilerimizin sadakat oranının çok yüksek olduğunu görüyoruz. Bu bir tesadüf değil. Sezar’ın farkı tadındadır. Bu harika lezzet farkını yaratan ise; yani ev yapımı hamur her sabah her dalda taze yoğrulur ve fabrikasyon ya da dondurulmadan o anda yapılıp o gün yapılacak pizzalara hazırlanır. Mevsim domatesleri kullanılır. Çünkü yüzde 100 mozzarella peyniri kullanıyor. Helal Gıda Belgesi ve ISO Belgesine sahip tedarikçiler ile çalışmaktadır. Sezar’ın farkı; Bu kalite ve lezzeti müşterilerine aynı anda ve aynı fiyata sunabilme yeteneğine sahiptir. Ekip olarak aile sıcaklığında çalışır, bizim ve çocuklarımızın güvenle yiyeceği ürünleri hazırlar ve müşterilerimizin beğenisine gururla sunarız. Bu nedenle 14 yıldır paranın karşılığını en iyi veren marka olarak seçildik” dedi.

Arıduru, Sultanbeyli şubemizle 100. şubeye ulaşan Türkiye operasyonumuzun başarısında emeği geçen ekibime, franchise sahiplerine, Çelebi Holding Yönetim Kurulu üyelerine, Amerikalı ekip arkadaşlarıma ve çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim. en önemlisi bizi tercih eden müşterilerimize teşekkür ederiz” dedi.

Hibya Haber Ajansı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz