Kiraladığı kobra yılanıyla eşini öldürdü

7
0

Hindistan korkunç bir olayla gündeme geldi. 32 yaşındaki adam, kiraladığı kobra yılanıyla karısını öldürdü.

Çıkış: 17:24 – 12 Ekim 2021

Hindistan’ın Kerala eyaletinin Kollam kentindeki bir mahkeme, P. Sooraj adlı 32 yaşındaki bir adamı, karısını uyurken bir kobra yılanını salarak öldürdüğü ve ısırığı ile zehirlediği için mahkum etti. Savcılık, 32 yaşındaki adam için ölüm cezası istedi.

Sooraj, Hindistan Ceza Kanunu’nun 302 (cinayet), 328 (zarar vermek için ilaç), 307 (cinayete teşebbüs) ve 201 (delilleri yok etme) bölümleri uyarınca suçlu bulundu.

DAHA ÖNCE DENENDİ

Sooraj’ın talihsiz eşi 25 yaşındaki Uthra, yine yılan saldırısı nedeniyle evinde tedavi gördüğü sırada bu olayla karşılaştı. Araştırmalarda ilk yılanın eşinin de sorumlu olduğu anlaşıldı. İlk saldırıdan kurtulmayı başaran kadın, ikinci saldırıda hayatını kaybetti.

Uthra’nın ailesi karardan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Uthra’nın mahkemede hazır bulunan babası Rajasenan, “Kızım sonunda adalete kavuştuğu için mutluyum. Sooraj’ın azami cezayı almasını bekliyoruz. “Başka hiçbir ebeveynin bizim yaşadıklarımızı yaşamaması için dua ediyoruz” dedi. Kerala Polis Şefi Anil Kant, doğal (kazara) ısırıklarda yara izlerinin 1,7 ila 1,8 santimetre arasında olduğunu, ancak Uthra’da 2,3 ila 2,8 santimetre olduğunu söyledi. “Bu kesinlikle kobra üzerinde baskı olduğunu gösteriyor” dedi.

Hindistan'da gizemli hastalık paniği Hindistan’da gizemli hastalık paniği Hindistan'da inanılmaz düğün: Damat ölen gelinin erkek kardeşiyle evlendi Hindistan’da inanılmaz düğün: Damat ölen gelinin erkek kardeşiyle evlendi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz