İngiltere’de Nusret’e şok suçlama

5
0

Kredibanka.net – İngiltere’de Nusret’e şok suçlama

Nusret’in Londra’da açtığı restoranın fiyatları gündemden düşmezken bu kez ünlü işletmeci suçlamaların hedefi oldu. Nusret’in restoranıyla ilgili kötü yorumları engellediği iddia edildi.

Sözcü.com.tr

Çıkış Tarihi: 10:02 – 14 Ekim 2021 Güncellendi: 10:07 – 14 Ekim 2021

İngiltere'de Nusret'e şok suçlama

Geçtiğimiz ay Londra’nın merkezinde restoran açan dünyaca ünlü işletmeci Nusret Gökçe, İngiliz basınının hedefinde. İngiliz Daily Mail gazetesi Nusr-Et Steakhouse, geçen ay bir müşterinin ödemesini internette yaptığı hesabı yaymasının ardından “olumsuz yorumları silmekle” suçlandığını bildirdi.

Geçen ay bir müşteri, Londra’daki Park Tower otelde açılan restoranda yediği hesabı paylaşmıştı. 1.812 lira yani yaklaşık 22 bin TL ödenen yemekle ilgili çok sayıda eleştiri yapıldı ve konu kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

‘ÇOK PAHALI VE ÇOCUKLAR İÇİN DEĞİL’

Dünyaca ünlü işletmeci Nusret Gökçe’nin sahibi olduğu restoran zinciri, Google’a yapılan ‘kötü yorumları’ silmekle suçlanıyor. My London News’e göre, restoran açıldığında var olan olumsuz eleştiriler dizisi ortadan kalktı. Google, Nusret’in sayfası açıldığında yorumların ‘bir hafta önce işletme tarafından güncellendiği’ yorumunu da paylaşıyor.

İddiaya göre Nusret ile ilgili tüm olumlu yorumlar kalırken, olumsuz olanların tamamı silindi. Yorumlar arasında fiyatların çok pahalı olduğu yönünde eleştirilerin de olduğu belirtiliyor. İddiaya göre, tüm olumsuz yorumlar silindi ve restoranı çok pahalı ve ‘çocuklar için değil’ olarak tanımlayan tek bir olumsuz yorum vardı.

FİYATLAR GÜNDEM OLDU

Geçen ay Jamz isimli bir Twitter kullanıcısı, açılış gecesi gittikleri restorandan hesabın bir fotoğrafını paylaşarak, “Dört Red Bull için 44 pound (526 lira). Şakaydı”. Bilette en dikkat çeken yemek ise 630 pound (7500 lira) fiyatıyla Tomahawk bifteği oldu.

İngiltere, Nusret'i 8 bin 500 TL'ye tartıştı İngiltere, Nusret’i 8 bin 500 TL’ye tartıştı Nusret 'yeni hedefini' açıkladı: Söylemedi demeyin! Nusret’in ‘yeni hedefini’ duyurması ilginizi çekebilir: Söylemedi demeyin!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz