Garanti BBVA 100 Bin TL’den Başlayan Fiyatlarla Ev Satıyor! Uygun Fırsat Arayanlara Müjde!

 Garanti BBVA 100 Bin TL’den Başlayan Fiyatlarla Ev Satıyor! Uygun Fırsat Arayanlara Müjde!
Okunuyor Garanti BBVA 100 Bin TL’den Başlayan Fiyatlarla Ev Satıyor! Uygun Fırsat Arayanlara Müjde!

Maliyetlerin arttığı bir dönemden geçsek de düzenli geliri olan kişiler bankaların sunduğu konut kredisi kampanyalarını kullanarak hayallerindeki eve sahip olabiliyorlar. Bu nedenle bankaların konut kredisi kampanyaları büyük önem taşımaktadır. Ama uygun fiyatlarla ev sahibi Konut kredisi dışında iş yapmak isteyenler bankalardan satılık evleri takip etmeye devam ediyor.

Garanti BBVA Müzayedeyle Ev Satıyor

Türkiye’nin önde gelen özel bankalarından biri olan Garanti BBVA, elinde bulunan ve hakkında icra takibi başlatılan gayrimenkullerin satışına devam ediyor. Piyasanın neredeyse yarı fiyatına yapılan bu satışlarda 3+1 evler 100 bin TL’den başlayan fiyatlarla yeni sahiplerine sunuluyor. Garanti BBVA, her geçen gün artan konut fiyatlarına rağmen uygun faiz oranlarıyla konut kredisi sunması ve evlerini düşük fiyatlarla satmasıyla ev arayanların bir numaralı adresi haline geldi.

Garanti BBVA, konut kredisi veren diğer bankalar gibi ipotek karşılığı vermiş olduğu kredilerin geri ödenmemesi durumunda konutları kendi üzerine alıyor. İpotekli konutların icra kanalıyla satılması Garanti BBVA‘ nin bu reklamları vatandaşlardan büyük ilgi görüyor.

Garanti BBVA’dan Uygun Fiyatlı Ev Nasıl Alınır?

Bankacılık yasalarına göre, konutlarını elde tutma maliyetine katlanmadan bir an önce satmak isteyen Garanti BBVA, bu nedenle piyasa fiyatının altında satış yapabiliyor. Garanti BBVA’dan uygun fiyatlara ev almak için öncelikle bankanın internet sitesindeki evleri incelemek gerekiyor.

Beğendiğiniz evi satın almak için Garanti BBVA şubesine gitmeli ve bu ev için belirlenen ön ödemeyi yapmalısınız. Bu evler için Garanti BBVA’dan düşük faizli konut kredisi kullanma avantajı da var. Ön ödeme işleminin ardından internet üzerinden ihale yöntemiyle satılan konutlar için teklif vermeniz gerekiyor. Garanti BBVA’nın ihale sonunda sattığı ev en yüksek teklifi veren müşteri evi satın almaya hak kazandı.

Resmi Garanti BBVA sitesi: https://www.garantibbva.com.tr/tr

Önerilen içerik: Akbank Hızlı Kredi Kampanyasıyla Anında 50 Bin TL Cepte!

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın