• YARIM ALTIN
  1.750,00
  % 0,67
 • AMERIKAN DOLARI
  9,5331
  % 0,51
 • € EURO
  11,1501
  % 1,03
 • £ POUND
  13,1632
  % 0,66
 • ¥ YUAN
  1,4916
  % 0,43
 • РУБ RUBLE
  0,1358
  % 1,46
 • BITCOIN/TL
  585428,268
  % 4,58
 • BIST 100
  1.522,04
  % 0,18

Fenomen eski eşini takipçileri izlerken ateşe verdi! Dehşette yeni gelişme

Fenomen eski eşini takipçileri izlerken ateşe verdi! Dehşette yeni gelişme

Kredibanka.net – Fenomen eski eşini takipçileri izlerken ateşe verdi! Dehşette yeni gelişme

Çin’de mahkeme, Çin’in TikTok Douyin’inde yüz binlerce takipçisi olan eski karısı Tang Lu’yu 2020’de Tang Lu’yu canlı yayınlarken ateşe vererek “kasıtlı ve canice cinayet” suçundan idama mahkum etti.

Çıkış Tarihi: 20:01 – 14 Ekim 2021

Takipçileri izlerken eski eşini ateşe veren fenomen! Korkuda yeni gelişme

Çin’in TikTok’u Douyin’de kırsal yaşama ve doğallığına dair iyimser paylaşımlarıyla dikkat çekerek yüz binlerce takipçinin beğenisini kazanan iki çocuk annesi Lhamo, geçen yıl eski karısı Tang Lu tarafından vahşice öldürüldü.

Sichuan eyaletindeki Aba Tibetan ve Qiang özerk vilayetinde bir mahkeme, 30 yaşındaki fenomeni 2020’de Douyin’de canlı yayın yaparken üzerine benzin dökerek ateşe veren Tang Lu hakkında karar verdi.

UYGULAMA YAPILDI

Mahkeme, Tang’ı “kasıtlı ve vahşice cinayet” suçundan ölüme mahkum etti. Tang’ın eylemlerinin “son derece acımasız” olduğunu belirten mahkeme kararında, olayın toplumsal etkisinin kötü olduğu ve suçun çok ciddi olduğu belirtildi.

Mahkeme, Tang’ın yukarıda belirtilen nedenlerle ağır bir cezayı hak ettiğini vurguladı.

2 HAFTA YAŞAM MÜCADELE

Lhamo, Haziran 2020’de boşandığı eşi Tang tarafından yüz binlerce takipçisinin gözü önünde ateşe verildi. Vücudunun yüzde 90’ında yanıklar olan genç kadın, 2 yıldır hastanede yaşam mücadelesi veriyordu. haftalar. Lhamo, iki haftalık hayatta kalma mücadelesini Eylül 2020’de kaybetti. Lhamo’nun ölümünün ardından takipçileri, Douyin’deki profiline bir taziye mesajı bıraktı.

KADINLARA YÖNELİK ŞİDDETLE İLGİLİ TARTIŞMALAR ALEV

Lhamo’nun eski karısı tarafından vahşice öldürülmesi ülke çapında infial yarattı. Daha sonra, Lhamo’nun eski karısının kendisini taciz ettiğini ve çocuklarını öldürmekle tehdit ettiğini defalarca polise bildirdiği, ancak polisin şiddetin “aile meselesi” olduğunu söyleyerek şikayetleri görmezden geldiği ortaya çıktı.

Korkunç olay kamuoyunda büyük tepki topladı ve kadına yönelik şiddetle ilgili yeni bir tartışmayı ateşledi. Çin’deki aile içi şiddete ve mevzuatta ve hükümet taahhütlerinde yapılan büyük değişikliklere rağmen mağdurları korumadaki başarısızlığa dikkat çekildi.

Kanunları aile içi şiddet mağdurları lehine güçlendirmek ve şiddet mağduru kadınların boşanmasını kolaylaştırmak için online kampanyalar başlatıldı.

ÇİN’DE AİLE İÇİ ŞİDDET

2016 yılında bir suç olarak görülmesine rağmen, Çin’de aile içi şiddet, özellikle kırsal alanlarda yaygın olmaya devam ediyor. Çin merkezli organizasyon All-China Women’s Federation tarafından 2013 yılında yapılan bir araştırmaya göre, ülkedeki evli kadınların yaklaşık dörtte biri aile içi şiddete maruz kalıyor.
Bazı aktivistler, boşanmak isteyen çiftler için kısa süre önce getirilen 30 günlük zorunlu “sakinleşme” süresinin kadınların istismarcı ilişkilerden ayrılmasını zorlaştırabileceğinden endişe ediyor.

Kızını almaya gelen polise direnerek evi ateşe verdi. İlginizi çekebilir Kızını almaya gelen polise direndi ve evi ateşe verdi Yeğeninin ölümüne neden olmuştu, korkunç olayın görüntüleri ortaya çıktı İlginizi çekebilir Yeğeninin ölümüne sebep oldu, korkunç olayın görüntüleri ortaya çıktı