En Uygun Konut Kredisi Hangi Bankada! İşte Bankaların Konut Kredisi Faiz Oranları

 En Uygun Konut Kredisi Hangi Bankada! İşte Bankaların Konut Kredisi Faiz Oranları
Okunuyor En Uygun Konut Kredisi Hangi Bankada! İşte Bankaların Konut Kredisi Faiz Oranları

Hayat pahalılığının arttığı bir dönemde konut ihtiyacını garanti altına almak isteyenler konut satışlarına yoğun ilgi gösteriyor. Pandemi döneminde işsizlik ve artan enflasyon sorunları her şeyde olduğu gibi kira bedellerinin ödenmesini zorlaştırıyor. Bu süreçte yüksek kira ödemek yerine uygun faiz oranlarıyla konut kredisi alıp kendi evinde kalmak isteyenler bankaların kampanyalarını araştırıyor. İşte kamu ve özel bankaların konut kredisine uyguladığı faiz oranları…

 

Vakıfbank Sarı Panjur

Vakıfbank Sarı Panjur Konut Kredisi Faiz Oranı

Türkiye’de ev sahibi olmak isteyenlerin en çok tercih ettiği kamu bankalarından biri olan Vakıfbank yine cazip koşullarıyla öne çıkıyor. Sarı Panjur konut kredisi kampanyası kapsamında Vakıfbank’tan kredi kullanan müşteriler ödemelerini 120 aya varan vade seçenekleriyle gerçekleştirebiliyor. Bankanın konut kredisine uyguladığı faiz oranı yüzde 1,37 iken, en yüksek faiz oranı yüzde 1,37’dir. 1 buçuk milyon TL kadar kredi çekilebilir.

akbank konut kredisi

Akbank Konut Kredisi Kampanyası

Akbank, ev sahibi olmak isteyen müşterilerine en uygun faiz oranlarını sunan özel bankalardan biridir. Akbank konut kredilerinde yüzde 1,37 faiz oranı ve 120 ay vade seçeneği sunuyor. Kredi kullanımında ev fiyatının yüzde 80’i finansal destek elde edilebilir.

iş bankası konut kredisi

Türkiye İş Bankası Konut Kredisi Faiz Oranı

İş Bankası’nın en çok tercih edilen kredi ürünlerinden biri olan konut kredileri, hayallerindeki eve sahip olmak isteyenlere özel fırsatlar sunuyor. İş Bankası’nın konut kredilerine uyguladığı faiz oranı yüzde 1,38 olarak açıklandı. Maksimum 500 bin TL’ye kadar kullanılabilen bu kredi kampanyasında vade seçeneği. 10 yıl ile sınırlı.

yapı kredi konut kredisi

Yapı Kredi Konut Kredisi Faiz Oranı

Yapı Kredi, en uygun konut kredisi faizi uygulayan bankalar arasında yer almaktadır. Yapı Kredi bankasından kredi çekmek isteyen vatandaşlar %1,39 faiz oranı ile karşı karşıya. 1 milyon TL’ye kadar konut kredisi kullanılabilirken, 120 ay vade seçenekler büyük ilgi görüyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın