En Büyük Sinema Zinciri AMC, Artık Dogecoin Ödemelerini Kabul Ediyor!

35
0

Şirketin CEO’su Adam Aron, Twitter takipçilerine Dogecoin’i kabul edip etmemeleri konusunda bir anket paylaştı. Bu anket ezici bir çoğunlukla kabule işaret etti. Elon Musk’ın onursal başkanı olduğu Dogecoin, artık AMC ödemeleri için mevcut olacak. Tabii ki bu Dogecoin (DOGE) için ilk değil, Mark Cuban daha önce Dogecoin ile ödemeleri onaylamıştı. Hatta Dogecoin ödemelerinin Bitcoin’i bile geride bıraktığını doğruladı.

Dogecoin (DOGE) Artık Kabul Edilecek

AMC Şimdi eHediye kartlar için dogecoin ve diğer kripto para birimlerini kabul eder. Ayrıca, BitPay Cüzdanınızı kullanarak, biletler için kripto para ödemelerinin yanı sıra ayrıcalıklı gişe satın alma işlemleri etkinleştirilecektir.

Cryptocurrency ödemeleri web sitesinde, mobil uygulamada veya fiziksel satış noktasında desteklenir. Şirketin kabul ettiği kripto para birimleri arasında bitcoin, Ethereum, Bitcoin Nakit ve LitecoinÖzellikle Shiba Inu köpeğinin internette yıllardır artan popülaritesi, Dogecoin topluluğunun birleştirici gücü haline gelmiştir. Şaka olarak kullanılan bu sevimli köpek daha sonra Dogecoin’e ilham kaynağı oldu. İnsanlar onlara arkadaşlarının doğum günlerinde biraz verir. DOGE yayınlarken eğlendi. Tabii 2014-2013’lerde fiyatlar o kadar pahalı değildi.

Dogecoin (DOGE)

Haberin paylaşılmasıyla dogecoin (DOGE) %10 artarak 0,26 dolara yükseldi. SNL Show’da Elon Musk’tan aldığı darbe ile ciddi kayıplara uğrayan Dogecoin, özellikle FOMO döneminde henüz tam olarak toparlanamadı, maliyeti 0,45 doların üzerinde satın alan yatırımcılar hala bu ciddi zarara katlanmak zorunda kalıyor.

Bitcoin öğlen düşerken dogecoin 0,245 dolara kadar düştü. 1 dolar fiyat hayali şimdilik oldukça uzak, özellikle Elon Musk’ın kripto paralar üzerindeki etkisinin zayıflamasıyla birlikte ani fiyatlamalar göremiyoruz. Dogecoin’in Elon Musk’ın paylaşımıyla %30’a kadar yükseldiği günleri hatırlayanlar bilir.

Hala ilk 10’da dogecoin32 milyar dolarlık bir piyasa değeri var. Dogecoin katili olarak kendini tanımladı shiba inu (SHIB) yükselmeye devam ediyor. Fiyat baştan bir sıfır daha düşer ve 0,0000022 dolardan alıcı bulur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz