Emekliye TC Kimlik Numarasını Vererek 30.000 TL Nakit Kredi Verecek Banka Açıklandı

45
0

Son dakikada emekliye 30.000 TL kredi haberi geldi. Banka aracılığıyla yapılan açıklamada, Akbank müşterisi olan veya Akbank internet bankacılığını kullanan kişilere 3 ay vadeli ve 36 ay vadeli 30.000 TL kredi sunulacak.

Akbank ve emekliler, bu kredilere başvuracak olan emekli bankanın kredi politikalarına uymaları halinde bu bankadan hemen 30.000 TL onaylı Akbank kredisi alabilecekler.

Akbank’ın kendi internet sitesinde yapılan bu duyuruda, 3 ay vadeli olarak verilecek bu krediler, banka şubelerine gitmeden anında 30.000 TL’yi hesaplarına aktarabilecek. Özel faiz oranları ve ücretsiz olarak verilecek bu kredinin şartları, emekli maaşı alanlara açıklandı.

Emeklilere banka hızlı ve anında onay verir. Akbank üzerinden kredi almak isteyenler için SMS ve Akbank Direkt üzerinden işlem yapılmaktadır. Akbank’ın bu kampanyasında düşük faizli kredi almak isterseniz de kredi için banka şubelerine gitmeden işlem yapacak ve emekli kredisi kullanacaksınız.

Özellikle emekliliği bu bankalardan olanlar Akbank Direkt uygulamasından emekli kredisi adı altında kredilerini hemen yapacaklar. Akbank Direkt kredi başvurusunda bulunmak isterseniz kredinizi hemen hesabınıza yatırabileceksiniz.

SMS ile kaç adet kontör onayı aldığınızı öğrenmek istiyorsanız SMS kredi başvurusu için Kredi yazın, bir boşluk bırakın ve 4425 TC Kimlik numaranızı girin. 44 25’e gönderdiğiniz mesajdan sonra banka size 5 dakika içerisinde kredi sonucunu verecektir.

30.000 TL kredi onayı aldığınızda banka size hangi faiz oranı ile çalışacağını gösterecektir. Bu faiz oranları ile kredi kullanabilir, dilerseniz yüksek limitli borç kapatma kredisi de alabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz