Dünyanın en iyi 50 restoranı, Belçika’da gerçekleştirilen ödül töreninde açıklandı

35
0

NUDE sponsorluğunda ‘Dünyanın En İyi Kadın Şefi Ödülü’, 5 Ekim’de canlı olarak yayınlanan ‘Dünyanın En İyi 50 Restoranı’ ödül töreninde Perulu şef Pía León’a gitti.

Şişecam’ın global tasarım markası NUDE sponsorluğunda “Basit Güzeldir” felsefesini uluslararası tasarımcıların koleksiyonlarıyla buluşturan Dünyanın En İyi Kadın Şef Ödülü’ne layık görülen Perulu şef Pía León, Peru gastronomisini ödülle dünyaya tanıtıyor. O kazandı.

Dünyanın En İyi 50 Restoranı 2021 kazananları 5 Ekim’de Belçika’da düzenlenen bir törenle açıklandı. NUDE Grup Müdürü Aslı Aydoğan; ”NUDE olarak gastronomi dünyasına ve sektöre destek olmaya devam ediyoruz. Dünyanın En İyi 50 Restoranı ödüllerine sponsor olmaktan ve Dünyanın En İyi Kadın Şefini ödüllendirmekten dolayı çok heyecanlıyız.”

NUDE sponsorluğunda Dünyanın En İyi Kadın Şefi Ödülü’nü alan Pia León; “Çocukluğumdan beri yemek yapmaktan ve tüm aile ile sofrayı paylaşmaktan zevk alırım. Dünyanın En İyi Kadın Şefi ödülünü kazandığımı duyduğumda, çalışmamızın ödüle layık görülmesi beni hem çok mutlu etti hem de gururlandırdı.’ dedim.

Camın en basit hali: ‘NUDE’

Dünyanın ikinci büyük cam ev eşyası üreticisi Şişecam Topluluğu’nun global tasarım markası NUDE, dünya prömiyerini 2014 yılında Maison Objet Paris’te gerçekleştirdi. Daha sonra Milano ve Frankfurt’ta uluslararası fuarlarda boy gösterdi ve büyük beğeni topladı. NUDE, tüm koleksiyonlarını “Basit Güzeldir” felsefesiyle tasarlar; Ron Arad, Nigel Coates, Joe Doucet, Pentagon Design, Tomas Kral, Mikko Laakkonen, Tamer Nakışçı, Erdem Akan ve Ali Bakova gibi dünyaca ünlü tasarımcılarla çalışıyor.

Her koleksiyonunda tasarım yetkinliğini cam teknolojisi ve işçiliği ile birleştiren NUDE markası, kullanıcıların tutku ve zevklerini en estetik şekilde yansıtan ve duyularını artıran yaratıcı koleksiyonlara yer veriyor.

NUDE tasarımları Türkiye’de Paşabahçe Mağazaları’nda satılmaktadır. Global ölçekte ise Neiman Marcus, Saks Fifth Avenue, Nordstrom, WallpaperSTORE*, MOMA (Francisco, New York, Tokyo), Bloomingdale’s, John Lewis, Fenwick, AMARA Living, La Rinascente satış noktaları arasında yer alıyor. Nudeglass.com ile dünyanın yüz yirmi ülkesine satış yapılmaktadır.

Hibya Haber Ajansı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz