Dikkat Emekliler! 2.000 TL’ye Kadar Ekstra Para Kazanabilirsiniz

 Dikkat Emekliler! 2.000 TL’ye Kadar Ekstra Para Kazanabilirsiniz
Okunuyor Dikkat Emekliler! 2.000 TL’ye Kadar Ekstra Para Kazanabilirsiniz

İş Bankası emekli maaşını 8 Kasım – 31 Aralık tarihleri arasında SGK’ya taşıyacak ve 3 yıl boyunca İş Bankası’ndan almayı taahhüt eden müşterilerine 2.000 TL’ye varan promosyon fırsatı sunacak.

İş Bankası Emeklilik Maaşını Getirene Promosyon

 

Bankalar, emeklilere reklam için ödeme yapmak için adımlar atıyor. İlk emekli maaşını banka olarak İş Bankası’ndan ödemeyi tercih eden veya mevcut emekli maaşını 8-31/2021 Aralık tarihinden geçerli olmak üzere İş Bankası’na getiren SGK emeklileri, 1.500 TL, 1.750 TL ve 1.500 TL, 2.500 TL’den az maaş alıyorlar. 2.000 TL’ye kadar olan maaşlar ve 2.000 TL’nin üzerindeki maaşlar için 1.875 TL nakdi burs verilecek.

Kart İçinde Ek Ücret Ödenmeyecek

 

Banka ekstresine göre, İşbank’tan fon talep etmenin yanı sıra SGK emekli maaşı ödeyenler ek veya maksimum kart ödemeyecek. Daha önce başka bir banka veya PTT aracılığıyla emekli maaşını alan ve maaşı bloke edilmeyen emekliler, İş Bankası şubesine başvurabilir, terfi başvurusunda bulunabilir, maaşını aktarabilir ve avantajlı bir promosyon hizmetinden faydalanabilir.

2 Bin TL Promosyon İçin Nasıl Başvuru Yapılır?

 

Müşteriler aidatlarını internet veya telefon şubesi aracılığıyla İş Bankası’na göndererek fon başvurusunda bulunabilirler.

Türkiye İş Bankası

 

Türkiye İş Bankası A.Ş. İş Bankası, kısaca Türkiye’nin özel ve ticari bankacılık hizmetleri sunan en büyük özel bankasıdır.  İş Bankası, 1924 yılında Mustafa Kemal Atatürk adına kurulmuş olup, Cumhuriyet döneminin ilk milli bankasıdır.  The Banker dergisinin yayınladığı sıralamaya göre 2019 yılında 468,1 milyar TL aktif büyüklüğü ile ana sermaye açısından dünyanın 122. büyük bankasıdır.

Bankanın 22’si yurt dışında olmak üzere 1.281 şubesi, 6.568 ATM’si ve 24.000’den fazla çalışanı (Eylül 2019 itibarıyla) bulunmaktadır. Ayrıca Alman bankası AG ve banka Georgia A.Ş. Ve İşbank A.Ş. Rusya’da. Üç yan kuruluşu var.

İş Bankası’nın sürdürülebilirlik yaklaşımı “İş Bankası Bankacılığı” kavramına dayanmaktadır. İstanbul Bankacılığı, bir bankanın finansal ve finansal olmayan sermaye unsurlarını birleştirerek “paylaşılabilir ve sürdürülebilir değer yaratmaya” odaklanan bir iş modelidir. İşbank, bu güçlü iş modeli ile kısa ve uzun vadede tüm paydaşları için değer yaratmayı hedeflemektedir. Bankaların sürdürülebilirlik önceliklerini tüm karar alma süreçlerine entegre etmelerini sağlayan “İş Bankası Bankacılığı” değer yaratma modeli, bankanın sürdürülebilirlik anlayışını ve sürdürülebilirliği iş süreçlerine entegre ettiğini gösteriyor.

İş Bankası, güçlü bir finansal yapıya, yetenekli bir kadroya, güçlü paydaş ilişkilerine, kurumsal bilgi birikimine, güven ve itibarı birleştiren marka değerine, kapsamlı fiziksel ve dijital hizmet ağına, sorumlu ürünlere ve hizmet fırsatlarını birleştirerek değer yaratmaya sahiptir. İş Bankası ayrıca değer yaratma sürecinin sonuçlarını Birleşmiş Milletler sürdürülebilirlik hedefleriyle karşılaştırır ve bu hedeflere katkıda bulunur. Bu şekilde, bankalar ortak bir sürdürülebilir değer yaratma anlayışını küresel hedeflerle birleştirir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın