DgPays’da üst düzey atama

27
0

Yeni nesil ödeme sistemlerinin lider şirketi DgPays’in Perakende ve Perakende İş Birimi Genel Müdürlüğü’ne Sezin Erken atandı. olacak.

A Geliştirdiği finansal teknolojiler ile birçok kuruma hizmet veren DgPays’in Perakende ve Perakende İş Birimi Genel Müdürlüğü’ne Sezin Erken atandı.

DgPays kurucusu ve CEO’su Serkan Ü-merbeyo¤lu atanmas› için bir demeç verdi: “Türkiye’de faaliyet gösteren hemen hemen tüm bankalar›n yan› s›ra e-para, kurumlara, telekom operatörlerine, sigorta flirketlerine ve büyük perakende şirketleri. Geliştirdiğimiz yeni nesil ödeme sistemleri ile müşterilerimizin ve bu alanda hizmet verdiğimiz kurumların hayatını kolaylaştırıyoruz. Bireysel bankacılık alanında büyük deneyime sahip Sezin Erken’in katılımıyla Perakende ve Perakende stratejimizi güçlendireceğiz.

Türkiye’nin ilk yaşam tarzı mobil uygulaması ZUBİZU ile 2020 yılının başında önemli bir iş ortaklığına imza attıklarını hatırlatan; “Sezin Erken’in aramıza katılmasıyla, DgPays’in yetenekleri ve ZUBIZU’nun iş ağı ilerleyen günlerde bireysel kullanıcıların yaşamlarını ve olanaklarını mümkün kıldı. “Biz sağlayacağız” dedi.

AA

Hibya Haber Ajansı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz