Corendon Airlines, Muratpaşa Belediyesi Kadın Voleybol Takımı’nın ana sponsoru oldu

27
0

Spor kulüplerine verdiği desteklerle Türk sporunun gelişimine katkıda bulunan ve spor kültürünü genç nesillere aktaran “İlklerin Havayolu” Corendon Airlines, operasyon merkezi Antalya’da yeni bir sponsorluk anlaşmasına imza attı.

Daha önce Muratpaşa Belediyesi Kadın Hentbol Takımı’nın ana sponsoru olan Corendon Airlines, 2021-2022 sezonu itibarıyla faaliyetlerine başlayan Muratpaşa Belediyesi Kadın Voleybol Takımı’nın da ana sponsoru oldu.

Antalya’nın uluslararası alanda tanıtımına katkı sağlayan kulüplerin en büyük destekçilerinden biri olan Corendon Airlines, böylece Muratpaşa Belediyesi Bayan Voleybol Takımı’na Sigortashop Kadınlar 1. Ligi yolculuğunda tüm gücüyle destek verecek. Çok boyutlu sponsorluk anlaşması kapsamında Muratpaşa Belediyesi Kadın Voleybol Takımı’na iletişim ve tanıtım desteği verilecek.

Hem Muratpaşa Belediyesi Kadın Voleybol Takımı hem de sponsorluk anlaşması, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal ve Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer’in katılımıyla Antalya’da başladı.

Ümit Uysal: “Antalya için yeni heyecan”

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya için yeni bir heyecanın kapılarını açarken, bir dünya markası olan Corendon Airlines’ın desteğinin hem çok önemli hem de gurur verici olduğunu söyledi.

Belediye Başkanı Uysal, belediyenin ve ilçenin adını taşıyan spor kulübünün Antalya’da amatör spor dallarının desteklenmesinde çok önemli rol oynadığını, belediyenin spor okullarında genç sporcuların yetiştirildiğini söyledi. Uzun yıllar kulübün lokomotif kolu kadın hentbolu iken bu sezon bir değişiklik yapıldığını belirten Başkan Uysal, “Kendimize yeni bir yol çizerek Antalya’ya yeni bir fırsat sunmak istedik. Bu nedenle Türkiye’de çok popüler olan, dünyada ilk 10’a, Avrupa’da ise ilk 5’e girdiğimiz tek ve tek takım sporu olan kadın voleybolunda Antalya’yı temsil etmeye karar verdik.”

Emin İmen’in baş antrenörü altında genç ve yetenekli bir oyuncu grubuyla sezona başlayacaklarını belirten Başkan Uysal, “Öğretmenimiz çok tecrübeli. Sporcularımız genç ve yetenekli. Ligin zirvesine çıkacağız. Sultanlar Ligi’ne ulaşmak için iddialı bir sürece girdik. Antalya’mıza çok yakışacak, Muratpaşa’mıza çok yakışacak” dedi.

Yıldıray Karaer: “Kadın voleybolcularımızın başarı yürüyüşünü desteklemekten gurur duyuyoruz”

Antalya merkezli bir şirket olarak Antalya’da faaliyet gösteren bir spor kulübü ile işbirliği yapmaktan gurur duyduklarını söyleyen Yıldıray Karaer, düşüncelerini şöyle dile getirdi:

“Öncelikle Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal başta olmak üzere belediye çalışanlarına ve kulüp yöneticilerine bu işbirliğinin gerçekleşmesine katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Bayan hentbol takımına uzun süreli sponsorluğumuzun yanı sıra bayan voleybol takımına da sponsor olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Markamız için tüm sponsorluklarımızda Antalya merkezli spor kulüplerimizin ve özellikle kadın takımlarının çok özel bir yeri var. Bu işbirliklerinin hem Türk sporunun gelişimi hem de çocuklarımızın sporla tanışması açısından büyük önem taşıdığına inanıyoruz. Muratpaşa Belediyesi Bayan Voleybol Takımı’nın Sigortashop Kadınlar 1. Ligi yolculuğuna da katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz. Sporcularımızın hayallerini gerçekleştireceklerine ve Antalya’yı en üst düzeyde temsil edeceklerine inancımız tamdır. Tüm sporcularımıza ve Muratpaşa Belediyesi Bayan Voleybol Takımına 2021-2022 sezonunda başarılar dileriz.

Corendon Airlines’ın marka kimliğinin merkezinde yer alan fenomenlerden biri spordur. Sponsorluk anlaşmalarımız sayesinde turizmin dinamizmini, sporun heyecanını, eğlencesini ve hareketliliğini aynı platformda buluşturuyoruz. Yakın gelecekte yeni anlaşmaları hayata geçirerek spor ailesini mutlu etmeye devam edeceğiz ve kapsamlı anlaşmalarımızla spor dünyasına adım atmak isteyen markalara örnek olmaya devam edeceğiz.”

Geçmişten günümüze Corendon Airlines, yurtiçi ve yurtdışı Anadolu Efes Spor Kulübü, Fenerbahçe Opet Bayan Voleybol Takımı, Fraport TAV Antalyaspor, Aytemiz Alanyaspor, Altınordu Futbol Kulübü, FC. Nürnberg Futbol Takımı, Bisiklet Yardım Bisiklet Takımı, Türkiye Korfbol Takımı, Muratpaşa Belediyespor Bayan Hentbol Takımı, Beşiktaş Bayan Basketbol Takımı, İTÜ Basketbol Takımı, Akdeniz Üniversitesi Bayan Hentbol Takımı, İTÜ Bal Arıları Quidditch Takımı, İTÜ Ultimate Frizbi Takımı, Corendon-Sirk Bisiklet Takımı, Hollanda Kadın A Milli Voleybol Takımı, Hollanda Milli Buz Hokeyi Takımı, Haarlem Corendon Kinheim Beyzbol Takımı, DEÜ Solaris Güneş Arabaları Takımı, Corendon Airlines destekli Tahtalı Run to Sky ve Antalya profesyonel yol bisikleti yarışı Turu sponsorluk desteği verdi.

Hibya Haber Ajansı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz