“Bronco by İsmet Saz” iş birliği ile sokak lezzetleri OPET’lerde

25
0

OPET, istasyonlarında başlattığı dönüşüm kapsamında sektörde fark yaratmaya devam ediyor. Son olarak yeni nesil yemek şeflerinden İsmet Saz ile iş birliği yapan OPET, şimdi de ‘Bronco by İsmet Saz’ markasıyla sokak lezzetlerine ev sahipliği yapıyor. OPET’in İstanbul Fulya ve Altunizade istasyonlarında başlatılan hizmetin, uzun vadede farklı lokasyonlardaki istasyonlara da yayılması planlanıyor.

OPET, istasyonlarının perakende ve deneyim noktası haline geldiği Ultramarketlerde ürün yelpazesini yeni kategori ve markalarla genişletirken, Ultrakargo ve Ultratemiz gibi yenilikçi uygulamalarla müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedefliyor. OPET, sokak gıda markası ‘Bronco by İsmet Saz’ ile iş birliği yaptı. OPET, İsmet Saz tarafından istasyona Bronco tarafından kurulan konteyner ve “Yemek Kamyonu” ile Fulya ve Altunizade istasyonlarında müşterilerine sokak lezzetleri sunmaya başladı. Sokak lezzetleri dünyasına yeni bir soluk getiren ve Bronco’yu hayata geçiren “Yılın Şefi” ödüllü Şef İsmet Saz, “şef on” konseptiyle sıcak ürünler sunan bu formatın yöneticiliğini yapıyor. gitmek”. OPET müşterileri istasyonda hamburger, taco, kokoreç, patates ve soslu tavuk kanat gibi birçok sokak lezzetine kaliteli ve hızlı bir şekilde ulaşabiliyor. Çorba ve kahvaltı seçenekleriyle genişletilecek olan sokak lezzetlerini 0850 888 6 111 numaralı telefondan istasyonlardan veya Yemeksepeti, fuudy, trendyolyemek, Getir ile sipariş vermek de mümkün. Yakında devreye alınacak mobil uygulama ile paket servis ağının genişletilmesi planlanıyor.

“İSTASYONLARIMIZI YAŞAM ALANI YAPIYORUZ”

OPET Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Zengin, farklı kategorilerde, farklı kategorilerde lider birçok markanın yer aldığı Ultramarketlerin sayısının her geçen gün arttığını belirterek, “İstasyonlarımızı vatandaşlarımıza kaliteli hizmet sunduğumuz bir yaşam alanı haline getiriyoruz. Tüketiciler günün her saatinde Halihazırda Ultramarket sayımız 200’ü aştı. Ultramarketlerimizde fırın sıcak ürünler ve soğuk sandviç kategorilerinde Bakery by Divan ve Dardanel gibi değerli işbirlikleri ile müşterilerimize farklı lezzetler sunuyoruz. Şimdi bu vizyonu daha da ileriye götürüyor ve yeni bir yemek deneyimi sunuyoruz. Bronco by İsmet Saz ile yaptığımız iş birliği ile kısa sürede fast food hizmetimizi yaygınlaştırmayı hedefliyoruz” dedi.

HER LEZZET HİJYEN ŞARTLARINDA TAZE ÜRETİLMEKTEDİR

Bronco markasının yaratıcısı Şef İsmet Saz iş birliğinden şu şekilde bahsetti: “Bronco olarak OPET ile güzel bir işbirliğine imza attık. Yenilikçi ve sürekli müşteri memnuniyetine önem veren bu iki marka yeni bir yolda… Köklü yemek kültürümüzden ilham alan sokak lezzetlerini istasyonlara getirdik. Şimdilik Fulya ve Altınuzade OPET şubelerimizi açtık. İlerleyen zamanlarda mekanları ve menü çeşitliliğini artırmayı hedefliyoruz. Bronco’da her lezzet, hijyenik koşullarda taze olarak üretiliyor, kaliteli malzemeler ve özgün tariflerle yeniden yorumlanıyor. Lezzet yolculuğuna çıkmak isteyen herkes şubelerimizde tadına bakabilir, paket olarak alabilir veya evine sipariş verebilir.”

İSMET SAZ’DAN BRONCO DÜNYA KLASİKLERİNİ YENİDEN YORUMLADI

Menüsünden mimarisine, çalışanlarının üniformalarından lezzetlerine kadar tüm detaylarıyla “Amerikan lokantası” konseptini yaşatan Bronco; Kendi yaptıkları “Brioche” ekmekleriyle hazırlanan B Burger, BB Burger ve BC Burger çeşitleri, özel sosları ve özgün tarifleriyle beğeni topluyor. Ayrıca “Füme Brisket”, “Taco” çeşitleri, “Falafel” ve “Buffalo Wings” gibi dünya klasikleri ile kokoreç gibi yöresel lezzetleri sağlıklı malzemeler ve özgün tariflerle yeniden yorumluyor. Bronco by İsmet Saz, ürün ve hizmetleriyle sokak lezzetlerinin alışılmış standartlarının üzerinde sunuyor.

Hibya Haber Ajansı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz