Bitcoin USD Son Durumu Nedir? Yatırımcısına Ne Kazandıracak! İşte Son Gelişme

 Bitcoin USD Son Durumu Nedir? Yatırımcısına Ne Kazandıracak! İşte Son Gelişme
Okunuyor Bitcoin USD Son Durumu Nedir? Yatırımcısına Ne Kazandıracak! İşte Son Gelişme

Son yüzyılda birçok insanın yatırım kapısı olarak gördüğü ve fazlaca alt coini içeren Bitcoin ve borsası insanlar tarafından büyük bir rağbet gördü demek mümkündür. Birçok insanın Bitcoin vasıtasıyla paralar kazandığı bilinmekte ve sallantılı piyasası ile yüzde yüze kadar kazanan insanlar olduğunu söylemek doğru olacaktır.

Günümüzün Yeni Yatırım Aracı Bitcoin

Son dönemde Bitcoin haberleri ile, fiyatlarındaki düşüşün ardından tekrar yükselmeye başlamıştı. Bugün için borsasında yatırım yapabileceğiniz birçok kanal bulunmaktadır. YouTube üzerinden ise birçok yatırım tavsiyesi veriliyor. Bu borsa üzerinden hangi coinlerin artıp hangi coinlerin azalacağına dair tahminler yürütülüyor.

Etherum, Dogecoin, Ripple Holo gibi birçok alt coin ise en az Bitcoin kadar yatırım yapılmakta olan coinler arasındadır. Eskiden altın üzerinden yatırım yapan insanlar modern çağın getirdiği yenilikler arasında bulunan ve günümüzün yeni ve daha çok para kazandırabilen borsası Bitcoine adeta hücum etmiş durumda.

bitcoin

Bitcoin nedir, nasıl alınır?

Bitcoin maalesef kuyumcular üzerinden alınabilen elle tutulabilen bir para birimi değildir. Daha çok internet üzerinden sanal bir para birimi olduğunu söylemek daha doğru olacaktır. Bu kanalda Binance, Paribu gibi yıllardır bu borsaya aracılık edem güvenilir firmalar bulunmaktadır.

Bu aracı firmalar üzerinden Bitcoin veya almak istediğiniz alt coini yatırmak istediğiniz tutar kadar yatırıp yatırımınızı yapabilmeniz mümkündür.

Bitcoin’de Güncel Durum nedir?

Son rakamlarla beraber Bitcoinin 600 bin Türk lirasına dayandığını söyleyebiliriz. 27 Ekim tarihinde 555 bin lira civarlarında seyretmekteydi. Bir hafta gibi bir sürede 40 bin lira artarak büyük bir artış sağlamıştır.

Yani ortalama yüzde 8 civarlarına varan bir artış sağladığı söylenebilir. Bitcoini daha 1000 dolarken keşfeden insanlar ise bu alanda en çok kâra ulaştılar denebilir.

Bitcoin Nasıl Alınır? Siteleri Güvenli midir?

Bugün güvenilir birçok site bulunmaktadır. Çok bilinenlerden olan Binance milyar dolarlık işlem hacmine sahiptir. Bunun yanında Türk lirası üzerinden de işlem yapabileceğiniz Paribu gibi Türk firmaları da bulunmaktadır.

Altcoin Nedir?

Altcoin tıpkı Bitcoin gibi sanal para birimidir. Tek farkı daha düşük rakamlardan alış satışı olmaktadır. Bazen daha fazla kâr etmenize olanak sağlar. bitcoin-tr

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın