• YARIM ALTIN
  1.764,00
  % 1,05
 • AMERIKAN DOLARI
  9,6120
  % 1,38
 • € EURO
  11,1532
  % 1,11
 • £ POUND
  13,2209
  % 1,12
 • ¥ YUAN
  1,5022
  % 1,17
 • РУБ RUBLE
  0,1364
  % 1,99
 • BITCOIN/TL
  587659,207
  % 5,42
 • BIST 100
  1.522,04
  % 0,18

Binance Coin (BNB) Yeni Bir Fiyat Rekoruna mı Koşuyor?

Binance Coin (BNB) Yeni Bir Fiyat Rekoruna mı Koşuyor?

Kredibanka.net – Binance Coin (BNB) Yeni Bir Fiyat Rekoruna mı Koşuyor?

Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası Binance’in yerel tokeni, popüler altcoin Binance Coin (BNB) yeni günde yükselmeye devam ediyor. Hafta başında ağ için gelen olumlu haberlerle güçlü bir yükseliş trendi yakalayan BNB, kısa sürede 480 dolar seviyelerine ulaştı. Kripto para piyasası analistleri ise yeni günde yazdıkları yazılarda BNB boğalarının yeni bir fiyat rekoru hedefleyebileceğini belirtti.

Binance Coin (BNB) Ekim ayına oldukça hızlı başladı. Önde gelen kripto para birimi Bitcoin öncülüğünde başlayan yükseliş trendinde 400 dolar yakalayan popüler altcoin, yeni günde 482 dolar seviyesine yükseldi. Uzmanlar, bu eğilimin gelecekte yukarı yönlü devam edebileceğini belirtiyor.

Binance Coin İçin İlk Direnç 526 Dolar

Kripto para piyasası analistlerinden Danimarkalı Yasin, gün içerisinde yazdığı Binance Coin (BNB) analizini okuyucularıyla paylaştı. Uzun bir aradan sonra ağ için olumlu haberlerle yükselmeye başlayan BNB’nin kritik 460 dolar seviyesini desteğe çevirdiğini kaydeden Yasin, yukarı harekette 526 doların ilk direnç seviyesi olduğunu belirtti. Şu anda teknik göstergelerin olumlu bir görüntü gösterdiğini belirten deneyimli analiste göre, 690 dolar seviyesi gelecekte boğalar için bir hedef olabilir:

“Binance Coin (BNB) boğaları kontrolü ele geçirdi. 1 milyar dolarlık akıllı zincir yatırımı ile başlayan yükselişte kritik seviye olan 460 dolar toparlandı. BNB şimdi görünüşe göre önce 526 dolarlık direnci test etmeye ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 690 dolara doğru ilerlemeye çalışıyor. RSI günlük zaman diliminde yükseliyor. Bununla birlikte, boğalar için iyi haber olan aşırı alım bölgesinden hala oldukça uzak. Bu gösterge, fiyatın daha yükseğe çıkmak için bolca yeri olduğunu gösteriyor. Boğaların bu rallideki ana hedefi 690 dolar olacak.”

Fiyat Kaydı Gelebilir

Kıdemli bir piyasa analisti olan Sunil Sharma, yeni günde paylaştığı makalesinde, zincir üstü verilerin Binance Coin için bir yükseliş öngördüğünü belirtti. Sharma’ya göre BNB balinaları son dönemde ağır alımlar yaptı ve bu durum BNB’yi 510 dolar seviyelerine götürebilir. 680 dolar seviyesinin üzerinde bir kırılma altcoini 1.000 dolar seviyelerine doğru götürebilir:

“Son zamanlarda, zincir içi veri analizi sitesi Santiment, Binance Coin balinalarının büyük alımlar yaptığına dikkat çekti. BNB için yukarı yönlü senaryoda, 446 dolardan yeni destek olabilir. Bu arada, yükseliş senaryosunda 518 dolar direnci civarında bir düşüş yaşanabileceği tahmin ediliyor. RSI’nin 85 seviyesinin ötesine geçtiği ve bu nedenle beklenen geri dönüş modelinin geçersiz olabileceği görülebilir. 680 dolarlık direncin üzerinde bir kırılma, popüler altcoin BNB’yi ilk kez dört haneli fiyat bölgelerine itebilir.”

BSC Haberleri Yükselmeye Başladı

Binance Coin için güçlü yükseliş trendini başlatan haber Salı günü açıklandı. Şirketin resmi web sitesi üzerinden yapılan duyuruda, Binance tarafından Binance Akıllı Zinciri (BSC) büyütmek ve dijital varlıkların ve blok zinciri teknolojisinin benimsenmesini hızlandırmak için 1 milyar dolarlık bir fon oluşturulduğu açıklandı.

Bu haber BNB ile birlikte BSC’deki projelerin yükselişini tetiklerken, ertesi gün gelen yeni platformun haberi Binance Coin yatırımcılarını çok mutlu etti. Yine resmi kanallardan yapılan duyurularda Binance’in fan token platformu oluşturacağı duyuruldu. Platformun ilk olarak İtalyan futbol kulübü Lazio’nun taraftar tokeni ile piyasaya sürüleceği belirtilirken, Binance’in Lazio’nun resmi forma sponsoru olacağı da açıklandı.

sorumluluk reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik iyi niyetle ve genel bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Sitemizden elde edilen bilgiler ışığında okuyucunun yaptığı her hareketin riski açıkça kendisine aittir ve site ile hiçbir ilgisi yoktur.