• YARIM ALTIN
  1.748,00
  % 0,67
 • AMERIKAN DOLARI
  9,5269
  % 0,47
 • € EURO
  11,1561
  % 1,03
 • £ POUND
  13,1556
  % 0,58
 • ¥ YUAN
  1,4907
  % 0,38
 • РУБ RUBLE
  0,1355
  % 1,29
 • BITCOIN/TL
  585068,319
  % 4,65
 • BIST 100
  1.522,04
  % 0,18

Arzum’un müşteri deneyimine A.L.F.A Awards’tan büyük ödül

Arzum’un müşteri deneyimine A.L.F.A Awards’tan büyük ödül

Arzum, müşterileriyle sağlıklı ve sürdürülebilir bir ilişki kuran markaların ödüllendirildiği ALFA Ödülleri’nde Küçük Ev Aletleri kategorisinde “Yılın Müşteri Markası” seçildi.

Türkiye’nin lider elektrikli ev aletleri markası Arzum, en iyi müşteri deneyimini yaratan markaların ödüllendirildiği ALFA Awards 2021’de ödüle layık görüldü. 2015 yılından bu yana müşterileriyle sağlıklı ve sürdürülebilir bir ilişki kurmuş markaların ödüllendirildiği ALFA Ödülleri’nde Arzum Küçük Ev Aletleri kategorisinde yılın “Müşteri Markası” ödülünü kazandı. Marka) seçildi. Marketing Türkiye ve AKADEMETRE iş birliğiyle düzenlenen ALFA Ödülleri’nde 57 kategoride ALFA puanları ile müşteri deneyimini en iyi yöneten markalar “Müşteri Markaları” olarak ödüllendirildi.

“Her zaman samimi ve çözüm odaklıyız”

ALFA Ödülleri’nin sahipleri, 6 Ekim’de Hilton İstanbul Bomonti’de düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Arzum adına ödülü Arzum Operasyonlar Genel Müdür Yardımcısı Arif Emre Ünal aldı. Törende konuşan Ünal, Arzum olarak müşterilerine her zaman samimi ve çözüm odaklı hizmet deneyimi yaşatmayı hedefleyen bir marka olduklarını belirterek, “Her zaman müşteriye yakın olmak, bizim için çok önemli. ihtiyaç duyduklarında onlara ulaşabilirler. Bu nedenle telefon hattımız, yetkili servislerimiz, sosyal medyamız, web sitelerimiz ve mobil uygulamalarımızla 7 gün 24 saat tüketicilerimizin yanındayız. Dijital dönüşüm alanında attığımız önemli adımlar ile ihtiyaçlara hızlı çözümler sunabiliyoruz. Müşteri memnuniyetini sürekli anketlerle ölçüyoruz. Bizim için hedef; sadece sunmayı taahhüt ettiğimiz hizmeti sunarak tüketicilerimizi memnun etmek değil, aynı zamanda onlara beklentilerinin ötesinde hizmet vermektir. En iyi müşteri deneyimini yaratan markaların ödüllendirildiği ALFA Ödülleri’nde Küçük Ev Aletleri kategorisinde “Yılın Müşteri Markası” seçilmenin gururunu yaşıyoruz. Çalışmalarımızın böylesine değerli ödüllerle taçlandırılması bizleri daha da motive ediyor” dedi.

Hibya Haber Ajansı