3 Ay Ertelemeli Krediye Başvurun! 36 Aya Kadar Taksit Var

 3 Ay Ertelemeli Krediye Başvurun! 36 Aya Kadar Taksit Var
Okunuyor 3 Ay Ertelemeli Krediye Başvurun! 36 Aya Kadar Taksit Var

Banka kredi kampanyaları, maddi sıkıntı ve nakde ihtiyacı olan vatandaşlar tarafından yakından takip edilmektedir. TEB kampanyanın detaylarını açıkladı. Banka, resmi internet sitesinde bordrolu müşterilere özellikle düşük faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi sunduğunu duyurdu. Tüketici kredisi alanlar krediyi üç aya kadar erteleme seçeneğine sahip olduklarını söylüyorlar.

3 aydan 36 aya kadar vadeye yayılan ve %1,63 faiz oranı olan bu avantajdan yararlanmak için TEB şubesinden ve dijital kanallardan TEB ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kredinizi Ertelemeli Olarak Ödeyebilirsiniz

Krediyi 3 aya kadar erteleme seçeneğiniz vardır. Ertelenmiş kredi ödeme planında ilk taksit ödemesi olarak görünen kalem, ertelenmiş faizden oluşmaktadır. Vadeli faiz dahil taksitler istenilen süre için eklenecektir. Sonuç olarak, bu taksit ödemesinin toplam süresi 36 ayı geçmemelidir.

İhtiyaç kredisi tahsis ücreti 1.000 kredi tutarı için 5’tir. Faiz oranları ve vade oranları alıcıları ve kredi notuna göre değişiklik gösterebilir.

Kredinizi Nasıl Kullanacaksınız?

TEB, onaylanan kredinin nasıl kullanılacağına ilişkin nihai kararı verme, kefil ve ek belge talep etme, faiz oranlarını değiştirme hakkına sahiptir.

İhtiyaç kredilerinde yasal vade 50.000 TL’ye kadar 36 ay, 50.000 TL’ye kadar ise 24 aydır. Cep telefonu alışlarında yasal zaman 12 ay, 3.500 TL’ye kadar, 3.500 TL’den 3. ay kadar ve tablet alışlarında 6.aya kadar, bilgisayar alımlarında 12 aya kadar sınırlıdır.

TEB ve Türkiye Bankacılık Sektöründeki Yeri

Türk Ekonomi Bankası olarak da bilinen TEB, ülkemizde en müşteri odaklı bankalardan biridir. Güvenilir yapıları sayesinde her türlü bankacılık işlemlerini başarıyla yürüten bankalar, özel bankacılığın güven ve istikrarı için sembol bankalar arasında yer almaktadır. 5411 sayılı Bankacılık Kanunu ve BDDK düzenlemeleri kapsamında faaliyet gösteren bankalar büyük hacimli işlemler gerçekleştirmektedir. Makalenin devamında kuruluş tarihi, sahipleri, hisseleri, çalışan sayısı, şube sayısı gibi bilgiler de yer almaktadır.

TEB Ne Zaman Kuruldu?

Türk Ekonomi Bankası, 1927 senesinde Kocaeli Halk Bankası adıyla kuruldu ve ismini değiştireceği 1982 senesine kadar bu adla çalışmaya başladı. Kocaeli’nde kurulan banka 1982 yılında İstanbul’a taşındı ve ismini de Türk Ekonomi Bankası olarak değiştirerek tek bir şehre değil tüm yurt sathına faaliyetlerini yaydı. Türkiye’de hizmet veren bankaların en köklüleri arasındadır. 1863 yılında kurulan Ziraat Bankası’ndan ve 1924 yılında kurulan İş Bankası’ndan sonra üçüncü sıradadır.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın