150 Dolar Kazanma Şansı! Ari10, BeInCrypto Ortaklığı ile Çekiliş Yapacak

6
0

Ari10, BeInCrypto ile ortaklık kurdu! Polonya merkezli, geleneksel finans ve kripto para piyasası arasındaki boşluğu dolduran yenilikçi bir şirket olan Ari10, bu önemli olayı kutlamak için kripto takipçileri için bir hediye hazırladı. Bugünden (12 Ekim 2021) itibaren Twitter’da 150 BUSD çekilişine katılabilirsiniz.

Ari10 Piyango Yapacak

Ari10’un BeInCrypto ortaklığı vesilesiyle hazırladığı çekilişe bugünden itibaren siz de katılabilirsiniz. Kripto topluluğumuz ve Ari10 hayranlarımız 150 BUSD kazanma şansına sahip olacak. Çekiliş bugün başlıyor ve önümüzdeki 3 gün boyunca katılabilirsiniz. Katılmak için ne yapmanız gerekiyor? Bu kolay! Yapmanız gereken 3 adım var:

  1. Ari10 ve BeInCrypto Twitter hesaplarını takip edin.
  2. Çekiliş tweetini retweetleyin.
  3. Yoruma iki arkadaşınızı etiketleyin.

150 BUSD kazanma şansı için piyangoya hak kazanmak istiyorsanız yukarıdaki adımları izleyin. Çekiliş sonucunda 3 kişi belirlenecek ve kazananlara kişi başı 50 BUSD verilecektir.

Üstelik bu, Ari10’un BeInCrypto ile ortaklaşa hazırladığı iki çekilişten yalnızca ilki. Yakında bir tane daha geliyor!

Ari10 nedir?

Ari10, geleneksel finans ile kripto para birimleriyle ortaya çıkan yeni yatırım dünyası arasında güvenli bir köprü kuruyor. Ari10’un sloganı: Tüm kripto varlıklarınız tek bir yerde! Şirket, aşağıdakileri içeren kapsamlı bir ürün paketi sunmaktadır:

  • BitcoinWidget’ı: Ortak modeli kullanarak web sitelerinden para kazanmak için bir araç. API anahtarı kullanarak entegrasyon. Web sitesi ziyaretçileri, tarayıcı aracılığıyla anonim olarak Bitcoin satın alabilir.
  • Kripto Terminalleri: Polonya’da ve birçok ülkede 100’den fazla fiziksel satış noktası.
  • Bitcan Değişimi: Piyasaya göre düşük komisyonlarla çevrimiçi ve çevrimdışı fiziksel kripto para borsası.
  • Ödeme Kuruluşu: Kripto-fiat ödemeleri için lisans ve kanun güvenliği.
  • LitpayID: Ölçekleme, veri yönetimi ve kullanıcı doğrulama yazılımı.

sorumluluk reddi

Sitemizde yayınlanan her içerik iyi niyetle ve genel bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Sitemizden elde edilen bilgiler ışığında okuyucunun yaptığı her hareketin riski açıkça kendisine aittir ve site ile hiçbir ilgisi yoktur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz